Top

Hakkımızda

EMF İş Makinaları 2010 yılının ilk çeyreğinde İstanbul’da kurularak SIFIR FORKLİFT SATIŞ , İKİNCİ EL FORKLİFT SATIŞ, FORKLİFT KİRALAMA ve FORKLİFT SERVİSİ HİZMETLERİ alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2010 yılından günümüze kadar çalışmalarına hiç durmadan devam etmektedir. Biz kurumsal bir grubun parçası olarak büyük başarıların ancak takım oyunuyla kazanılabileceğine inanarak takımımıza güveniyoruz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yenileniyoruz.

Güvenilir, etkin, paylaşımcı çalışma anlayışımız ile sizlere sunduğumuz hizmetlerin en iyi olduğunu ve hizmetin bu adreste yapıldığını sizlere hissettirmek için çaba sarf ediyoruz İstanbul Avrupa yakasından Edirne’ye kadar olan bölgede forklift satış – forklift servisi - forklift yedek parça - forklift kiralama faaliyetleri alanlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

İSTANBUL/Esenyurt yerleşkemizde 800 m² kapalı alanımızda , TEKİRDAĞ/Çerkezköy yerleşkesinde 1.700 m² kapalı 500 m² açık alanımızda sıfır, ikinci el forklift, depolama ve istif makinelerimizi sergilediğimiz Showroom'larımızı ve forklift servisi alanlarımızı ziyaret etmenizi bekliyor, siz değerli müşterilerimizi ve dostlarımızı misafir etmekten mutluluk duyuyor olacağız.
WhatsappWhatsapp