İstanbul

Elektrikli forklift kiralamanız için 5 neden

Elektrikli forklift kiralamanız için 5 neden

Lojistik dünyası her zamankinden daha hızlı ilerliyor. Talep ve depolama kapasitesinin de güçlü dalgalanmalara maruz kalması şaşırtıcı değil. Buna esnek bir şekilde tepki vermek istiyorsanız kiralık forklifte odaklanmalısınız ve örneğin elektrikli forklift kiralamalısınız. Çünkü sadece kısa vadede mevcut değil, aynı zamanda uzun vadede de karşılığını veriyor.

Elektrikli forkliftler , yüksek kaldırmalı ekipmanlar ve benzerleri söz konusu olduğunda kiralamak veya satın almak hala bir esneklik meselesi olmaya devam ediyor . Çünkü işler sorunsuz ilerlese ve endüstriyel forklift filonuzla en iyi donanıma sahip olsanız bile, talebin bir sonraki zirveye ulaşması durumunda kısa vadeli destek almaktan mutluluk duyacaksınız. Ve eğer likidite ve maliyetleri en baştan planlayabilirseniz çok daha iyi olur.

Kiralık forklift ne zaman faydalıdır?

  • Beklenmedik büyük siparişler geldiğinde ve kısa sürede daha fazla forklift kapasitesine ihtiyaç duyduğunuzda
  • Yeni bir depo açıyorsanız veya yeniliyorsanız ve endüstriyel forklift filonuzu genişletmek istiyorsanız
  • Bir cihaz arızasını gidermeniz gerekiyorsa
  • Kullanımdaki mevsimsel dalgalanmalara rağmen karlılığınızı sürdürmek istiyorsanız
  • Elektrikli forklift ve transpalet gibi araçları belirli bir süre test etmek istiyorsanız

Elbette yeni bir forklift almanın da avantajları vardır. Özellikle sürekli kullanım için özel depolama teknolojisine veya çok özel bir forklift türüne ihtiyacınız varsa. Ve kim kendi cihazına sahip olmanın ve faiz ödemek zorunda kalmamanın güzel hissinden hoşlanmaz ki? Ancak avantajlara ayrıntılı olarak bakalım.

 

Forklift kiralamanız için 5 iyi neden:

 

1. Gereksiz sermaye taahhüdü yok

Temel olarak aşağıdakiler her yatırım için geçerlidir: Satın alan kişi, başka amaçlarla kullanılabilecek değerli sermayeyi bağlamış demektir. Elektrikli transpaletler, yaya transpaletleri ve alçak transpaletler vb. gibi forkliftler, transpaletler kiralamak , uzun vadeli maliyet avantajları vaat eden deponun genel modernizasyonuna yatırım yaparken kendi operasyonlarınızı sürdürmek için iyi bir fikirdir.

2. Yeni endüstriyel forkliftleri satın almadan önce test edin

Zorlu günlük depo yaşamında gereksinimlerini karşılamayan bir forklifti kim satın almak ister? Forklift kiralamak size ve sürücülere cihazı test etme fırsatı verir. Veya kısa bir süre için birden fazla endüstriyel ekipman kiralayabilir ve daha sonra uzun vadede en iyi adaya karar verebilirsiniz. Hala satın alabilirsiniz – ve depo ekipmanını kiralamak kesinlikle iyi düşünülmüş bir karar olacaktır.

3. Başlangıçtan itibaren maliyet netliği

Muhasebeciler ve kontrolörler de planlanmamış maliyetlerden kaçınmak isterler. Kestirimci bakıma veya telematik aracılığıyla akıllı işletim verileri toplanmasına rağmen, hiç kimse forklift arızasının ne zaman ve kaç kez meydana geleceğini henüz tam olarak tahmin edemiyor. Ancak paniğe kapılmayın: Kısa süreli kiralık forkliftin maliyetleri yönetilebilir düzeyde kalır ve istenen kiralama süresi boyunca da sabitlenir.

4. Kısa vadeli ihtiyaçları hızla karşılayın

Bir veya daha fazla forkliftin kısa süreli kiralanmasıyla uygun koşullarda esnek kalırsınız. Geçici esnekliğe ek olarak, basit çevrimiçi sipariş ile teslimat arasındaki çok kısa süreden de yararlanırsınız. Yeni bir cihazın üretilmesini beklemenize gerek kalmadan, kapasite artırımınızı hızlı ve esnek bir şekilde kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

5. Filo boyutunu istediğiniz zaman gereksinimlere göre ayarlayın

Bazen iyi ilişkiler bile sona erer. Ve eğer kiralık forkliftiniz size stressiz ve karlı bir zaman kazandırdıysa, kendinizi suçlu hissetmeden veda edebilirsiniz. Daha sonra normal iş yüklerine döndüğümüzde depoda kullanılmamış eski atıkların kalmasına gerek kalmıyor. Ve geri dönüşler önceden belirlenen koşullar altında her zaman kolaydır.

Kısa Süreli Kiralama ve Uzun Süreli Kiralama – Dilediğiniz Gibi Kiralayın

İster birkaç gün, hafta, ay, hatta yıllığına bir forklift veya sipariş toplayıcı kiralamak isteyin; temelde her şey mümkündür. Ve temel olarak kısa vadeli ve uzun vadeli bir kiralama ekipmanı arasında seçim yapabilirsiniz. İstenilen dönemde belirleyici olan tek faktör, şirketinize en büyük faydayı sağlayacak olandır. Ayrıca, talimatlar ve teslimat konusunda sizi destekleyebilecek tavsiye ve hizmet de sitede mevcuttur.

Hızlı esneklik için kısa süreli kiralama:

Kısa süreli kiralamalarda sözleşme süresini esnek bir şekilde belirleyebilirsiniz; kiralama süreleri bir günden 24 aya kadar değişir. En büyük avantaj, sektörde yaygın olan tüm standart varyantlarda çok çeşitli forklift ve depolama teknolojisinin kısa sürede kullanımınıza sunulmasıdır. Üstelik istenilen ekipmanlar 24 saat içerisinde teslim edilebilmektedir.

Planlama güvenliği ve maliyet şeffaflığı için uzun vadeli kiralama:

Kısa süreli kiralamalarla karşılaştırıldığında, daha uzun süreli kiralama süresi, kendi ekipman gereksinimlerinize göre kişiselleştirilmiş ürünler (elektrikli forkliftler, transpaletler ve diğer ekipmanlar) sipariş etme seçeneği sunar. Ayrıca gazlı, dizel veya elektrikli tahrik arasında seçim yapabilirsiniz. Uzun vadeli kiralama çözümleri ve depolama teknolojisi ekipmanı genellikle 24 aydan 7 yıla kadar süren satın almalara alternatif olarak kullanılır. Ve böylece, şimdi ve uzun vadede kullanımınız için tam olarak ihtiyacınız olan forkliftleri yönetilebilir koşullarda kiralayarak esneklik kazanırsınız.

 

Toyota kiralık forkliftleri ne gibi avantajlar sunuyor?

Bu nedenlerden dolayı kiralık filo ortağınız olarak Toyota’yı seçmeniz son derece faydalıdır. Her şeyden önce, geniş bir seçim yelpazesinden yararlanırsınız; Avrupa genelinde istek üzerine temin edilebilen 42.000’den fazla Toyota kiralık forklift bulunmaktadır.

Kiralama teklifimiz tam olarak ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Bu nedenle Toyota kiralık forkliftlerini devam eden kısa süreli kiralamadan da devralabilir veya daha sonra talep üzerine uzun vadeli bir kiralama sözleşmesi yapmayı tercih edebilirsiniz. Özel yük kapasitesi, kaldırma yüksekliği veya diğer özel aksesuarlar gibi ataşmanlarla ilgili isteklerinizi talebinize eklemeniz yeterlidir. Kira sözleşmelerimizde orijinal Toyota yedek parçaları kullanılarak yapılan bakım ve onarımları da içeren kapsamlı standardımızla, endişelenmeden arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. Kiralama uzmanlarımız her zaman yanınızda. Talep üzerine size bireysel danışmanlık ve yerinde hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Bu size farklı fiyatlar, finansman seçenekleri ve aksesuarlar hakkında daha fazla bilgi verecektir. Amacımız Toyota kiralık forklift satın alırken güvenliğinizi ve güveninizi arttırmaktır.

Her şey dahil, her şey bağlantılı ve talep üzerine ekspres yoluyla

Çok yönlü koruma sağlayan premium paketler:
Toyota’dan premium kiralayan herkes çok yönlü, sorunsuz bir pakete sahip olur. Fiyata Toyota orijinal yedek parçalarıyla bakım, montaj ve seyahat masrafları, güvenlik kontrolleri dahil bakım ve standart tekerleklerin ve makaraların yanı sıra standart çatalların değiştirilmesi gibi hizmetler dahildir. Dilerseniz makine kırılmalarına karşı da sigortalanabildiğiniz için (neredeyse) hiçbir konuda endişelenmenize gerek kalmıyor.

Daha fazla forklift ve sürücü güvenliği için

SAS sayesinde aktif stabilite: Aktif stabilite için patentli sistem (SAS) , on sensör, üç aktüatör ve bir kontrol ünitesinden oluşan bir kombinasyonla işyeri güvenliğine aktif olarak katkıda bulunur. SAS, Toyota Traigo ve Toyota Tonero serisindeki her denge ağırlıklı forklifte standart olarak entegre edilmiştir ve aracın ve taşınan yükün dengesini sağlar. Asistan sisteminin görevi, malların ve forkliftlerin yanı sıra sürücüleri de korumak, mal cirosunu en üst düzeye çıkarmak ve işletme maliyetlerini azaltmaktır, böylece zaten avantajlı olan kiralama avantajlarına ek olarak daha da fazla tasarruf sağlayabilirsiniz.

Akıllı ekipman programımızın yeteneklerini hemen öğrenin

Yerleşik bağlantıya sahip akıllı ekipmanlar: Birçok Toyota forklifti standart olarak telematik donanımıyla donatılmıştır ve I_Site filo yönetim sistemi aracılığıyla ağa bağlanmıştır . Bu, ilgili tüm cihaz parametrelerinin anında ve hatta uzaktan görüntülenebileceği anlamına gelir. Bu, forkliftlerinizin ve depo ekipmanınızın verimliliğine ilişkin her zaman eksiksiz bir genel bakışa sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu kullanım sayesinde, ister iş güvenliğinin arttırılması, kullanımın arttırılması veya sorunların erken tespit edilmesi olsun, her şey hakkında genel bir bakışa sahip olursunuz ve buna göre tepki verebilirsiniz. Diğer pek çok şey gibi, daha kaygısız ve verimli çalışma için kapsamlı bir çözüm sunuyor. Dijitalleşmeyi hemen kiranıza dahil edin.

Forklift kiralamak buna değer. Her zaman.

Gördüğünüz gibi kiralık forklift , yeni veya kullanılmış bir forklifte çok iyi bir alternatif olabilir . Kısa veya uzun vadeli kiralama yapan herkes birçok avantajdan faydalanabilmektedir. Her şeyden önce, günümüzde intralojistikte her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulan hızlı kullanılabilirlik ve artan esneklik. Talep üzerine her türlü depo teknolojisi ekipmanının yanı sıra çeşitli transpaletler (örnek: elektrikli transpaletler) veya sipariş toplamaya yönelik özel araçlar da kolaylıkla kiralanabilir.

İkinci el forklift kiralamanın avantajları

İkinci el forklift kiralama, ister elektrikli forklifte ister başka bir forklifte ihtiyacınız olsun, yeni bir forklift satın almaktan daha ucuz bir fiyata esnek kullanım olanağı sağlar. Geniş ikinci el forklift yelpazesinden operasyonel ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan modeli seçebilirsiniz. Ayrıca bakım işleri gibi kiralama hizmeti de genellikle fiyata dahil olup, bu size hem maddi hem de zaman açısından avantajlar sağlar. İkinci el forkliftleri yerinde rahatça kiralayabilme olanağı sayesinde şirketler, operasyonlarını optimize ederken filolarını uygun maliyetle genişletebilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Whatsapp'ı Aç
Merhabalar👋
Yardıma İhtiyacın Var mı?